5 najlepszych oczyszczaczy powietrza dla alergików, aby utrzymać dom w czystości i zdrowiu

Nie każdy może pozwolić sobie na poddanie się regularnym zabiegom oczyszczania powietrza. Alergia na pyłki i alergeny skraca czas korzystania z domu. Warto jednak przygotować się na takie sytuacje i wyposażyć swój lokal w oczyszczacz powietrza, które utrudnią rozwoju alergenów oraz pozwolą utrzymać go w czystości. Przedstawiamy 5 najlepszych oczyszczaczy powietrza dla alergików, aby utrzymać dom w czystości i zdrowiu.

Aera oczyszczacz powietrza

Aera oczyszczacz powietrza Aera to przenośny oczyszczacz powietrza, który możesz włączyć wtedy, kiedy masz wyjątkowo dużo pyłków, alergenów czy innych zanieczyszczeń, które mogą Cię skutkować. Urządzenie Aera jest wyjątkowo łagodne dla Twojego zdrowia i środowiska, ponieważ nie emituje żadnych substancji szkodliwych. Aera jest przenośnym i mobilnym oczyszczaczem powietrza wykorzystującym technologię bezprzewodową dla wszystkich urządzeń z systemem iOS lub Android.

Filtr powietrza Volvic Air Purifier

Filtr powietrza Volvic Air Purifier jest dość ciekawym rozwiązaniem, które pozwala na pozbycie się alergenów nawet do 99%. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, a zastosowanie w nim nowej technologii, pozwala na osiągnięcie wyższej skuteczności niż w tradycyjnych filtrach. W zestawie znajduje się również wysokiej jakości kosz na pyły, który możesz przenieść do swojego pokoju.

Philips Ultra Pro Oczyszczacz powietrza SA7110

To nowoczesny oczyszczacz powietrza, który jest wyjątkowo cichy i wytrzymały. Philips Ultra Oczyszczacz SA7110 to urządzenie, które może być wykorzystywane do zarówno do oczyszczania powietrza jak i oczyszczania powierzchni. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i może pracować w trybie automatycznym. Pozwala na wyeliminowanie alergenów, drobnoustrojów i innych zanieczyszczeń z powietrza.

Bionaire BAP2000 Oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA

Bionaire BAP2000 Oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA jest nowoczesnym, ekonomicznym i bardzo skutecznym rozwiązaniem dla osób, które cierpią na alergie. Urządzenie można z powodzeniem wykorzystać do pomieszczeń do 40 m2, a do jego zalet można zaliczyć również bardzo łagodny dla zdrowia i środowiska wydźwięk. W zestawie dokonano drobnych modernizacji, dzięki czemu urządzenie jest łatwiejsze w obsłudze.

Tefal FAP-300 Oczyszczanie powietrza w domu

Tefal FAP-300 Oczyszczanie powietrza w domu to urządzenie podstawowe, ale bardzo skuteczne w oczyszczaniu powietrza w Twoim mieszkaniu. Pozwala na zmniejszenie ilości alergenów o aż 90%. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, a do tego jest bardzo ekonomiczne. Średnia cena tego modelu to w granicach 300 zł. Jeśli chodzi o jego wydajność i skuteczność, to jest on bardzo ekonomiczny.

V-Guard Bio Air Purifier Ultra DZM-03

Bio Air Purifier Ultra DZM-03 to nowoczesne i skuteczne urządzenie do oczyszczania powietrza. Jest to urządzenie przenośne, które można w dowolnym momencie przenieść z jednego pomieszczenia w drugie. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, dzięki temu możesz go używać nawet osoby nie mające doświadczenia w tego typu rzeczach.